Na deze opleiding:
Meer details
Prijs (excl. btw)
€ 115,00 per persoon
Prijs cib-leden: vanaf € 92,00 per persoon
Korting met kmo-portefeuille?
Planning
Duur: 3u 30min
Deze cursus kan op eigen tempo gevolgd worden, waar en wanneer je dit wilt.
Inhoud
We wonen steeds dichter op elkaar. Burenrelaties worden intenser en meer divers en het is dus noodzakelijk dat burenrelaties op een duidelijke manier worden geregeld om geschillen of burenhinder te voorkomen.
Bovendien werden “burenrelaties” met het intrede van het nieuwe goederenrecht vanaf 1 september 2021 ook in het Nieuw Burgerlijk Wetboek opgenomen.
Hoog tijd dus om eens dieper in te gaan op de problematiek vanuit het standpunt van de vastgoedmakelaar, de praktische problemen aan te kaarten en op zoek te gaan naar mogelijke oplossingen.
We bekijken een aantal gevallen waarin burenhinder nogal wat stokken in de wielen kan steken:
- Burenhinder en bodemverontreiniging
- Hinder door openbare werken
- Hinder door bouwwerken
- Abnormale vatbaarheid voor burenhinder door slechte staat van het goed
- Burenhinder en lastige bewoners in de vereniging van mede-eigenaars.
- Burenhinder en verzekeringen.
Nuttig voor de syndici die moeten proberen het soms moeilijke evenwicht binnen de appartementsmede-eigendom te bewaren. Vastgoedbemiddelaars worden dan weer vaak geconfronteerd met praktische vragen van kopers en verkopers.
Dit is een opname van februari 2022
Docent(en)

Synergylaw
Meer over deze docent
Voor wie
Deze opleiding op maat?
Bij VIVO volg je kwaliteitsvolle, hands-on opleidingen die gelinkt zijn aan de dagelijkse werking van een vastgoedkantoor. Of je nu een startende of ervaren vastgoedprofessional bent, wij bieden coaching en opleidingen op maat om je carrière naar een hoger niveau te tillen. Blijven groeien, blijven vooruitgaan – met VIVO ben je altijd een stap voor!