Er wordt momenteel gewerkt aan de nieuwe website. Ervaart u problemen? Laat het ons weten via info@vivo.be of bel naar 09 245 54 07

VIVO, het Vlaams Instituut Vastgoedvorming van CIB Vlaanderen, staat het hele jaar door garant voor een zeer ruim aanbod van opleidingen voor alle vastgoedprofessionals. Volgende mensen vormen samen het geweldige team achter VIVO.

Mieke Thysebaert
Mieke Thysebaert
Directeur Financiën & Personeel

Tel: 09 242 49 81

Mail: mieke.thysebaert@cib.be

Ilse Van Den Rijse
Ilse Van Den Rijse
Medewerker boekhouding

Tel: 09 222 06 22

Mail: ilse.van.den.rijse@cib.be

Beyhan Caliskan
Beyhan Caliskan
Medewerker Boekhouding

Tel: 09 244 69 73

Mail: beyhan.caliskan@cib.be

Sarah de Winter
Sarah de Winter
Medewerker Personeel en Administratie

Tel: 09 242 49 82

Mail: sarah.de.winter@cib.be

Filipa de Bastos
Filipa de Bastos
Onthaal en secretariaat

Tel: 09 222 06 22

Mail: flipa.de.basos@cib.be

Martine Vandekerckhove
Martine Vandekerckhove
Opleidingscoördinator

Tel: 09 245 54 07

Mail: martine.vandenkerckhove@vivo.be

Ann Bruneel
Ann Bruneel
Opleidingscoördinator

Tel: 09 245 54 07

Mail: ann.bruneel@vivo.be

Helena Van den Driessche
Helena Van den Driessche
Opleidingscoördinator

Tel: 0491 37 39 04

Mail: helena.van.den.driessche@vivo.be

Nele Schotte
Nele Schotte
Opleidingscoördinator

Tel: 0496 18 01 95

Mail: nele.schotte@vivo.be

Hilde Lippens
Hilde Lippens
Opleidingsdirecteur

Tel: 09 245 54 07

Mail: hilde.lippens@vivo.be

Meer over Vivo

Waarom VIVO
Wie is wie
KMO Portefeuille
Contact
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙